دوشنبه 1 مرداد 1403

هواداران به شایعات توجه نکنند/جزئیات مذاکره تراکتور باساکت الهامی

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه هواداران به شایعات توجه نکنند، گفت: به زودی سرمربی جدید تراکتور انتخاب و معرفی خواهد شد.

هواداران به شایعات توجه نکنند/جزئیات مذاکره تراکتور باساکت الهامی

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب به نقل از مهر؛ ایوب بهتاج صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باتوجه به ضرورت پیشبرد برنامه‌های باشگاه، من به آنتالیا سفر نکرده بودم که به خاطر تماس تلفنی آقای بردیف در محل اردوی تیم حضور یافتم. ایشان طی جلسه‌ای اعلام کرد که مجبور به جدایی از تراکتور است. باتوجه به اینکه «سوچی» و «زنیت» تیم‌های ریاست جمهوری روسیه هستند، به ایشان دستور داده بودند که هدایت سوچی را برعهده بگیرد. بردیف به من گفت اگر تیم‌های درجه یک اروپایی خواستار حضورم می‌شدند، احتمال داشت در تراکتور بمانم، ولی اکنون مجبور هستم بروم.

وی با بیان اینکه قرارداد تراکتور با بردیف مبتنی بر اصول حرفه‌ای بود، خاطرنشان کرد: قرارداد با مربیان داخلی و یا خارجی یک ساله منعقد می‌شود و باتوجه به شرایط تیم در پایان فصل، در خصوص تمدید و یا عدم تمدید آن تصمیم‌گیری می‌شود. همچنین در تمامی قراردادها شرایط فسخ برای طرفین درج می‌شود. بردیف از نظر مالی شرایط خوبی دارد و پیشنهاد مالی بالای سوچی، اهمیتی برای ایشان نداشت و از روی اجبار به سوچی رفت.

بهتاج با تأکید بر اینکه باشگاه تراکتور از نظر سخت افزاری و مالی فراتر از تعهداتش عمل کرده است، اضافه کرد: پرداختی باشگاه به کادرفنی، بیشتر از درصد مقرر است. آقای بردیف نیز به این موضوع اذعان کرده و اعلام کرد از روی اجبار به سوچی می‌رود. پس از این اتفاقات، شایعاتی در فضای مجازی به وجود آمد که بردیف از باشگاه حرف شنوی نداشت! مگر ما چه خواسته‌ای می‌توانستیم داشته باشیم؟ چطور چنین صحبت‌هایی انجام می‌دهند. اعضای کادرفنی و بازیکنان با نظر خود سرمربی جذب شده بودند و باشگاه نیز امکانات لازم را فراهم کرده بود. متأسفانه خیلی راحت در خصوص مسائل مختلف صحبت می‌کنند. همین بازیکنان می‌توانند شهادت دهند که اردوی آنتالیا در بالاترین سطح کیفی از نظر زمین چمن، هتل و … برگزار شد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور با تأکید بر اینکه رابطه باشگاه با بردیف خوب بود، توضیح داد: ایشان نسبت به جبران خسارت مالی ناشی از فسخ قرارداد با تراکتور آمادگی دارد. حتی با درخواست من، بردیف خواستار هدایت تراکتور تا نیم فصل مسابقات شد که این خواسته او با مخالفت طرف روسی مواجه شد.

هواداران به شایعات توجه نکنند/جزئیات مذاکره تراکتور باساکت الهامی

وی افزود: باشگاه تراکتور عصر روز گذشته -یکشنبه ۶ آذر- نامه فسخ را به بردیف ارسال کرده است. نظر من در خصوص این اتفاق و جزئیات جلسه هیأت مدیره در خروجی رسانه باشگاه قرار گرفت و بردیف نمی‌توانست بدون نامه فسخ، قرارداد رسمی با تیم جدید منعقد کند.

وی در رابطه با بیانیه باشگاه هوادار در خصوص مذاکره تراکتور با ساکت الهامی سرمربی تیم تهرانی توضیح داد: اگر نامه و ایمیلی از سوی باشگاه تراکتور به باشگاه هوادار در خصوص سرمربی این تیم ارسال شده است، منتشر کنند. چنین چیزی اصلاً وجود نداشت. آنان بر اساس شنیده‌ها، بیانیه صادر کردند.

بهتاج با تأکید بر اینکه من مسئول شک و شبهه اذهان نیستم، گفت: من مسئول عملکرد خودم هستم. آقای بردیف ۲۰ بازیکن بزرگسال و ۸ بازیکن در گروه‌های سنی پایین‌تر در لیست تیم قرار داده و تاکنون هیچ شخصی اعم از مالک، هیأت مدیره و مدیریت در خصوص نفرات با بردیف صحبت نکرده است؛ چه برسد به اینکه بخواهیم به او بازیکن تحمیل کنیم. به عنوان مثال «صفا هادی» با نظر خود بردیف به تراکتور آمده و در ۸۰ درصد بازی‌ها ذخیره بود، اما تاکنون کسی در این رابطه با سرمربی صحبت نکرده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان خارجی در تیم خواهند ماند؟ اظهار داشت: بله تمامی بازیکنان قرارداد دارند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور در پایان خاطرنشان کرد: هواداران به شایعات توجه نکنند و همگی دست به دست هم دهیم تا همچون گذشته، محکم پیش برویم و به جایگاه مورد انتظارمان دست یابیم. برنامه تیم دستخوش هیچ تغییری نخواهد شد و با انتخاب سرمربی تا دو روز آتی، اردوی تراکتور از اواخر هفته آغاز خواهد شد.

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»
قوه قضائیه برخورد قاطعی با اغتشاشگران داشته باشد
بی‌رنگ و بی‌بو اما کشنده/ آمار بالای قاتل خاموش در آذربایجان شرقی

همچنین ببینید

اقلام اساسی همچنان نابسامان است تنظیم بازار کالاها به کجا رسید - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

توزیع 992 تن اقلام اساسی در دهه آخر صفر در آذربایجان شرقی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از توزیع مرحله دوم اقلام اساسی شامل برنج تایلندی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 11 =