مدیران پروازی به درد شهرستان بناب نمی‌خورند

3571574 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

فرماندار بناب گفت: مدیران ادارات باید در بطن مردم باشند و مشکلات آنها را به عینه لمس کنند و مدیران پروازی به درد شهرستان بناب نمی‌خورند.

به گزارش اخبار بناب به نقل از مهر؛ شهریار فتحی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بناب با خط و نشان کشیدن برای مدیران پروازی در بناب اظهار کرد: مدیر پروازی به درد شهرستان نمی‌خورد و این مسئولین باید برای خود فکری کنند و در شهرستان ساکن باشند؛ مدیر پروازی درد مردم را احساس نمی‌کند.

وی با انتقاد از عدم وجود نظم و انضباط اداری در شهرستان تصریح کرد: نظم و انضباط اداری در شهرستان رو به زوال است و مدیری که سر وقت در محل کار خود حاضر نمی‌شود نباید انتظار داشته باشد که زیرمجموعه اش به موقع در محل کار حضور یابند.

رئیس شورای اداری شهرستان بناب همچنین با اشاره به ضرورت صرفه جویی در مصرف آب، برق و گاز از سوی مردم بویژه ادارات از مسئولین خواست نسبت به پرداخت مطالبات و قبوض مصرفی خود اقدام کنند.

فتحی سپس با تأکید بر ضرورت عدم استفاده از خودروهای اداری توسط مسئولین در غیر وقت اداری اذعان کرد: در صورت مشاهده نسبت به توقف خودروهای اداری در غیر وقت اداری توسط نیروی انتظامی اقدام خواهد شد.

اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در ادارات

وی افزود: رعایت و اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در ادارات توصیه دیگر فرماندار به مسئولین و کارکنان ادارات شهرستان بود.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه به این موضوع در برخی ادارات هیچ توجهی نمی‌شود، از جمله بانک‌ها که شنیده می‌شود در یکی از بانک‌های شهرستان ارباب رجوع را مورد کتک کاری قرار داده‌اند که اگر این اتفاق واقعاً صحت داشته باشد، واقعاً ننگ است و حتماً با فرد و کارمند خاطی برخورد خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب در ادامه سخنان خود با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر بیان کرد: برکات نظام و انقلاب باید برای مردم بازگو شود و امسال به دلیل برخی محدودیت‌ها بخاطر جلوگیری از شیوع کرونا برنامه‌های دهه فجر متفاوت از سال‌های قبل برگزار خواهد شد و تلاش خواهیم کرد برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر امسال با شکوه تر از سال‌های قبل برگزار شود.

فتحی ضمن معرفی سرهنگ یحیی حیدری فرمانده سپاه ناحیه بناب به عنوان مسئول ستاد دهه فجر شهرستان خواستار همکاری لازم ادارات و تمام نهادها در امر برگزاری برنامه‌های این دهه شد.

فرماندار بناب در خاتمه گریزی به انتخابات زد و گفت: انتخابات شوراهای شهر و روستا پیش رو است و از آنجایی که رأی مردم حق الناس است، از این رو توصیه می‌کنم که مسئولین ادارات ضمن حفظ بی طرفی خود در استفاده از امکانات دولتی به نفع نامزدهای احتمالی اجتناب کرده و امانتداری را حفظ کنند.

آمادگی جهت برگزاری دوره‌های توجیهی برای داوطلبان احتمالی انتخابات شوراهای شهر و روستا

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب نیز در این جلسه گفت: دانشگاه پیام نور مرکز بناب آماده برگزاری دوره‌های مهارت افزایی برای علاقه مندان است.

بر اساس این گزارش، عطاالله زرفشان با بیان اینکه برای دستیابی به توسعه و پیشرفت تشکیل و برگزاری دوره‌های تخصصی ضروری است افزود: دانشگاه پیام نور توانسته در سال‌های اخیر با برگزاری انواع دوره‌ها در جهت ارتقا و بهره وری بیشتر در مجموعه‌های اداری و بخش‌های خصوصی قدم بردارد.

به گفته وی، از دیگر فعالیت‌های مدیریت آموزش‌های تخصصی آزاد و مهارت افزایی دانشگاه برگزاری دوره‌های ضمن خدمت کارکنان با همکاری مسئولین امر است که به کارمندان گواهی حضور در دوره به منظور ارتقای شغلی ارائه شده است.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بناب با اشاره به وجود اساتید مجرب در این مرکز از آمادگی این دانشگاه برای برگزاری دوره‌های مهارت افزایی خبر داد و گفت: بعد از اتمام دوره گواهی رسمی نیز به شرکت کنندگان ارائه می‌شود.

زرفشان در ادامه با اشاره به نزدیکی به ایام ثبت نام و فعالیت‌های انتخاباتی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همچنین از آمادگی دانشگاه پیام نور مرکز بناب برای برگزاری دوره‌های آموزشی برای داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

http://www.akhbarbonab.ir/2166/(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

photo ۲۰۲۲ ۰۹ ۲۴ ۰۹ ۰۸ ۰۴ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان بناب برگزار شد+فیلم

بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، همایش پیاده روی خانوادگی با حضور مردم و جمعی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − یازده =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275