یکشنبه 2 آبان 1400

خبرنگاران و اصحاب رسانه در این شرایط کرونایی درکنار مدافعان سلامت هستند و فعالیت می‌کنند.

Capture 3 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه در این شرایط کرونایی درکنار مدافعان سلامت هستند و فعالیت می‌کنند

اخبار بناب/ به نقل از مهر، حبیب صدقی در گفتگو با خبرنگاران با ارائه گزارشی از وضعیت فعالیت اصحاب رسانه در شهرستان بناب گفت: هم اکنون ۷ پایگاه خبری، ۳ نشریه کاغذی و ۵ خبرگزاری رسمی در این شهرستان فعالیت دارند.

وی اظهار کرد: با وجود همه مشکلات و شرایط کرونایی خبرنگاران شهرستان بی ادعا در راستای همدلی و امید آفرینی در جامعه قدم برداشتند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب تأکید کرد: رسانه‌های شهرستان رسالت خود را در تمامی صحنه‌های توسعه و پیشرفت شهرستان به اثبات رسانده‌اند و بخش مهمی از همدلی و امید آفرینی این روزهای جامعه مرهون بصیرت خبرنگاران بوده و این موضوع قابل تقدیر است.

صدقی بیان کرد: چنانچه موفقیتی در شهرستان در هر زمینه‌ای کسب شده است بدون شک دارای پیوست رسانه‌ای محکم بوده است و رسانه‌های شهرستان یک پای ثابت آرامش بخشی و تزریق امید به جامعه بوده و هستند و در این ایام کرونایی یار و یاور بی منت مدافعان سلامت در شهرستان بوده‌اند.

http://www.akhbarbonab.ir/?p=1589 لینک خبر

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

Is Emotional Divorce Therapy How to rebuild everything - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب؛ ۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 10 =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107