دوشنبه 3 آبان 1400

بستری ۶۸ نفر مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بناب

3408163 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب از آغاز واکسیناسیون عمومی افراد بالای ۸۰ سال در شهرستان بناب خبر داد و گفت: هم اکنون ۶۸ نفر مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بناب بستری است.

به گزارش اخبار بناب به نقل از مهر/ وحید رضایی ظهر امروز سه شنبه در جلسه اضطراری ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب افزود: فاز اول واکسیناسیون بدون کوچک‌ترین مشکلی با تلاش همکاران به صورت سه شیفت انجام شد.

به گفته وی، تاکنون یک هزار و ۸۰۲ دز واکسن به شهرستان بناب تحویل شده که یک هزار و ۱۱۱ دز تزریق شده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان بناب با بیان اینکه واکسیناسیون عمومی سالمندان بالای ۸۰ سال علیه کرونا از امروز آغاز شده و تا سیزدهم اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت؛ افزود: یک هزار و ۹۰۰ نفر در شهرستان بناب بالای ۸۰ سال داریم که به ۸۰ درصد گروه هدف تزریق خواهد شد.

رضایی خاطرنشان کرد: مردم و شهروندان عزیز نگران اجرای مراحل واکسیناسیون نباشند و به ترتیب اولویت با آنها تماس گرفته خواهد شد که پیش بینی می‌کنیم در دو نوبت شیفت صبح و عصر ۵۰۰ نفر واکسینه شوند.

وی گفت: از لحاظ رنگ بندی شهرستان بناب جزو شهرهای قرمز کرونایی است و هم اکنون ۶۸ نفر مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بناب بستری هستند.

http://www.akhbarbonab.ir/?p=2916(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

Is Emotional Divorce Therapy How to rebuild everything - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب؛ ۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − هفت =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107