افزایش 50 درصدي صادرات فولاد بناب

ec47be53 232d 4f5e 9fc3 af19bf64d3cc - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب از افزایش ۵۶ درصدی تولید و 50 درصدي صادرات در 9 ماهه منتهی به پایان آذر ماه امسال (سال جهش تولید) در این مجتمع خبر داد.

اخباربناب/ بابک علیزاد شهیر گفت: مجموع خطوط ذوب و نورد در 9 ماه منتهی به پایان آذر ماه امسال حدود 612 هزار تن بود که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد 56 درصدی را ثبت کرد.

وی با اشاره به موفقیت اقدامات انجام شده در مجتمع فولاد صنعت بناب افزود: ثبت رکوردهای جدید در خطوط تولیدی این مجتمع با تولید ۳۲۱ هزار تن مقاطع نوردی، تولید ۱۸۵ هزارتن شمش در ذوب شاهین، مجموع تولید شمش در دو واحد ذوب و ریخته گری به میزان ۲۹۰ هزار تن که همه از بدو تاسیس بی سابقه بوده و در نهایت ثبت رکورد تولید ۶۱۲ هزار تن در سالی که جهش تولید نامگذاری شده، این شعار را به معنای واقعی محقق کرده است.

علیزاد شهیر در خصوص توسعه بازارهای صادراتی گفت: بر اساس پيش بيني ها و برنامه ريزي هاي انجام شده، رشد 50 درصدي صادرات نسبت به سال قبل كه در مجموع 31 هزارتن صادرات بود، در 9 ماه سال توانستيم بيش از 45 هزارتن صادرات را داشته باشيم كه اين ميزان تا پايان سال روندی صعودی خواهد داشت.

عضو هیات مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب افزود: همچنین قراردادهاي خوبي نيز با بازارهاي هدف از جمله در كشور عراق منعقد شده كه در حال اجرایي شدن است؛ از این رو  خواستار حمایت بیشتر دولت در امر تسهیل صادرات هستیم.

این گزارش حاکیست: مجتمع فولاد صنعت بناب در سال جاری متوازن با افزایش تولید، در بازارهای داخلی و خارجی نیز حضور پررنگي را تجربه کرده و به دلیل برخورداری از خطوط نورد متعدد و تولید محصولی کیفی به عنوان برندی خوشنام در داخل و خارج از کشور از استقبال خوبی برخوردار شده است

- پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب
افزایش ۵۶ درصدی تولید و 50 درصدي صادرات در 9 ماهه منتهی به پایان آذر ماه امسال (سال جهش تولید) در این مجتمع خبر داد.

http://www.akhbarbonab.ir/50/(لینک خبر)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

169146299 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

راهپیمایی مردم تبریز چهارچوب استکبار جهانی را مضمحل کرد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: راهپیمایی مردم تبریز چهارچوب استکبار جهانی را مضمحل کرد به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275