چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403

۵۲۰ میلیارد ریال برای آسفالت راه های روستایی هزینه شده است

فرماندار بناب در دیدار اعضای شورای اداری شهرستان با امام جمعه بناب به مناسبت هفته دولت گفت: عملکرد و خدمات یک ساله دولت سیزدهم در این شهرستان باید برای مردم بازگو شود.

1 1 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب به نقل از فارس؛ رضا لعلی افزود: با وجود وجود تحریم های ظالمانه علیه کشورمان ولی دولت آقای رئیسی خدمات اساسی در کشور به مردم عرضه کرده است.

وی تصریح کرد: تنها در حوزه راهداری برای آسفالت راه های روستایی در شهرستان بناب بالغ بر ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده که در طول سال های اخیر بی سابقه بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با تشریح اقدامات انجام شده توسط دولت در یک سال گذشته در سطح کشوری و شهرستان در جریان سفر اخیر رئیس جمهور و هیأت دولت به استان آذربایجان شرقی ۲۰۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه کنارگذر شرقی بناب، ۱۲۰ میلیارد تومان برای تکمیل استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری بناب و یکصد میلیارد تومان برای احداث بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بناب اختصاص یافته است.

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»
آغاز برداشت محصول کینوا در شهرستان بناب با عملکرد 1.6 تن در هکتار

همچنین ببینید

photo ۲۰۲۴ ۰۳ ۰۲ ۰۹ ۱۶ ۱۶ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

مسئولان پیام حضور حماسی مردم در انتخابات را دریافت کرده و مشکلات اقتصادی را رفع کنند/شهید باکری نه تنها یک فرمانده نظامی بلکه یک فرمانده اخلاق و معنویات بود

مسئولان پیام حضور حماسی مردم در انتخابات را دریافت کرده و مشکلات اقتصادی را رفع کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 1 =