پنج‌شنبه 13 مهر 1402

کاهش ۳۰ درصدی اعزام بیماران شهرستان بناب به مرکز استان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از کاهش ۳۰ درصدی اعزام بیماران از شهرستان بناب به مرکز استان خبر داد و این امر را نشان از پیشرفت حوزه درمانی بناب دانست.

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ بهمن نقی پور در جمع مسئولان شهرستان بناب از پرداخت تمامی معوقات و بدهی کاردرمان خبر داد و اظهار کرد: طی چند ماه گذشته حجم بسیار زیادی از معوقات مختلف کادر درمان باقی مانده بود که به طور کامل پرداخت شد.

emam benab0 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

وی با اشاره به اتمام پروژه های درمانی در شهرستان بناب گفت: خوشبختانه با همکاری مسئولان شهرستان و استان توانستیم اکثر پروژه های درمانی شهرستان را به اتمام برسانیم و می توانیم بگوییم که در حال حاضر تقریباً پروژه نیمه تمامی در شهرستان بناب وجود ندارد.

نقی پور از کاهش ۳۰ درصدی اعزام بیماران از شهرستان بناب به تبریز خبر داد و گفت: سیر نزولی این آمار نشان می دهد که خدمات درمانی در شهرستان بناب به خوبی در حال رشد و توسعه است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر اینکه پیگیر نواقص و مشکلات حوزه درمانی شهرستان بناب هستیم، گفت: برخی از مشکلات مانند جذب پزشک از نیازهای مهم شهرستان بناب است که به دنبال رفع این نیازها هستیم.

اخبار بناب/روبیکاhttps://rubika.ir/akhbarbonab
اخبار بناب/ایتا http://eitaa.com/akhbarbonab

اخبار بناب /سروش splus.ir/akhbarbonab

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

photo ۲۰۲۳ ۰۹ ۲۵ ۱۵ ۰۴ ۴۳ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

صعود کارمند دانشگاه بناب به مرتفع‌ترین قله در ایران

کارمند دانشگاه بناب در چهارچوب یک برنامه فرهنگی و ورزشی، به مرتفع‌ترین قله در ایران صعود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =