طرح نهضت ملی مسکن شهرستان بناب کلنگ‌زنی شد

با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پروژه طرح نهضت ملی مسکن شهرستان بناب کلنگ‌زنی شد.

2 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛

اکبر نیکزاد در حاشیه مراسم کلنگ زنی با اشاره به اینکه دولت تمام تلاش خود را میکند که مشکل مسکن در کشور را حل کند، افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد مسکن حمایت از خانواده‌های فاقد مسکن است.

وی با اشاره به اینکه احداث مسکن ملی در بناب در منطقه های مناسب شهرستان باشد افزود: کسانی که در نهضت ملی ثبت نام می کنند مطمئن باشند زمین های خوب و مناسب برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

نیکزاد از مهم‌ترین برنامه‌های خود در سفر به شهرستان بناب را بازدید از تعدادی روستاهای شهرستان در راستای بررسی طرح های هادی عنوان کرد و گفت: برخی از روستاهای شهرستان بناب نیاز به آسفالت ریزی و دیوارکشی رودخانه های عبوری از داخل روستا دارند و در همین راستا برنامه‌ریزی و اقدامات لازم را خواهیم کرد.

3 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

گفتنی است: پروژه طرح نهضت ملی مسکن شهرستان بناب در دو پروژه که پروژه اول در مساحت عرصه ۴۴۰۰ متر مربع و مساحت کل اعیانی ۷۱۴۰ مترمربع که تعداد کل واحدهای احداثی ۴۸ واحد و ۴۰ واحد متعلق به واحدهای بنیاد ساخت و ۸ واحد آن خود مالک هستند احداث میشود.

همچنین پروژه ۱۹۸ واحدی مشارکتی بنیاد مسکن و راه و شهرسازی شهرستان بناب در زمینی به مساحت ۵۶۳۰ متر مربع و ۱۹۸ واحد در ۷ طبقه احداث خواهد شد.

پایان خبر/ ذاکر احمدزاده

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

TGGvrb07tziU - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

تکذیب برخورد قومیتی با جمع‌آوری البسه کردی در بناب

شهردار بناب گفت: برخورد قومیتی با جمع‌آوری البسه کردی در بناب صحت ندارد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =