سه‌شنبه 14 آذر 1402

روابط عمومی از شغل های بسیار مهم و پراسترس دنیا است+ تصاویر

پژوهشگر حوزه روابط عمومی: روابط عمومی از شغل های بسیار مهم و پراسترس دنیا است.

photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۸ ۱۳ ۰۰ ۱۹ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ دکتر محمد فرج پور در جلسه کارگاه آموزشی روابط عمومی و سمعی و بصری که با حضور فرماندار بناب و مدیران و کارشناسان روابط عمومی ادارات، شرکت ها و اصحاب رسانه شهرستان بناب برگزار شد، افزود: روابط عمومی ها جایگاه ویژه ای در سازمان های دولتی و خصوصی داشته باشند و تجهیز ادارات در این اداره باید به تکنولوژی های نوین ارتباطی و جذب کارشناسان نخبه مجهز باشند.

وی با اشاره به اینکه محیط روابط عمومی ها در ادارت به خانه شیشه ای تبدیل شود افزود: توجه به مطالبات عمومی در ادارات خارج از هر نوع جناح بندی و طرفداری از طیف خاص و گشاده رویی و خوش اخلاقی از وظایف بسیار مهم این شغل حساس در ادارت و سازمان ها است.

وی گفت: مهمترين‌ وظيفه‌ روابط عمومي‌، شناخت‌ افكار عمومي‌ و نفوذ در آن‌ براي‌ جلب‌ رضايت‌ افكارعمومي‌ نسبت‌ به‌ اداره یا سازمان‌ است‌ كه‌ هم‌ در درون‌ سازمان‌ و هم‌ در بيرون‌ از سازمان‌ دنبال‌ مي‌شود.

وی با اشاره به اینکه شغل خبرنگاری و روابط عمومی در میان 100 شغل سخت و برتر دنیا در رتبه بیستم قرار دارد گفت: روابط عمومی از شغل های بسیار مهم و پراسترس دنیا است.

در این جلسه رضا لعلی فرماندار شهرستان بناب با ابراز خرسندی از برگزاری چنین دوره های تخصصی در شهرستان خواستار تداوم دوره ها و با حضور کارشناسان روابط عمومی تمامی ادارات و نهادها وسازمان ها شد.

وی افزود: جایگاه و نقش سازنده روابط عمومی بسیار مهم و شاخص برای انتقال مفاهیم و رویدادهای هر سازمان می باشد.

گفتنی است؛ این دوره توسط موسسه مردم نهاد پویندگان دانش پژوه مهر اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب در جهت دانش افزایی و توسعه عدالت آموزشی انجام یافته و در 4 جلسه بعدی تا 29 بهمن هم ادامه خواهد یافت.

انتهای خبر/ ذاکر احمدزاده

photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۸ ۱۳ ۰۰ ۲۴ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب
photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۸ ۱۳ ۰۰ ۲۷ 2 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب
photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۸ ۱۳ ۰۰ ۲۷ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب
photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۸ ۱۳ ۰۰ ۲۱ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب
photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۳ ۲۰ ۵۰ ۰۹ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

14020902000473 Test PhotoN - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

رژیم صهیونیستی چون نتوانست مقاومت را زمین‌گیر کند کودک‌کشی کرد

رئیس‌جمهور، گفت: رژیم صهیونیستی نتوانسته به اهدافش برسد؛‌ آن‌ها می‌خواستند مقاومت را زمین‌گیر کنند که نتوانستند، پس رو به کودک‌کشی و تخریب خانه‌ها آوردند که اوج استیصال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + بیست =