رئیس جدید ثبت احوال شهرستان بناب معرفی شد

طی مراسمی «سعید آقایی » به عنوان رئیس جدید ثبت احوال شهرستان قروه معرفی شد.

- پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ثبت احوال این شهرستان با حضور فرماندار و معاون اداره کل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان بناب ضمن قدردانی از زحمات ۳۰ ساله آقای اسماعیل نیا اظهار کرد: وی مدیری موفق و معلم اخلاق بودند که امروز به توفیق بازنشستگی نائل آمدند و امیدواریم در تمام طول زندگی خود موفق باشند.

شهریار فتحی بر ضرورت استفاده از تجارب ارزنده بازنشستگان و اخذ راهنمایی و مشاوره از آن ها تاکید کرد و گفت: بازنشستگان سرمایه ها و دخایر ارزشمند یک جامعه هستند.

وی رئیس جدید را جوانی خوشفکر و توانمند و بومی منطقه دانست که می تواند منشا خدمات ارزنده در اداره ثبت احوال شهرستان بناب باشد.

گفتنی است: در پایان این مراسم از خدمات عبدالرضا اسماعیل‌نیا که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند با اعطای لوح تقدیر قدردانی و حکم انتصاب سعید آقایی به عنوان رئیس جدید اداره ثبت احوال شهرستان بناب ابلاغ شد.

  • instagram.com/akhbarbonab1399
  • http://www.akhbarbonab.ir
  • @akhbare_bonab

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

1401070308094543026149134 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

فراخوان های صادرشده برای اغتشاش در بناب با بی اعتنایی مردم مواجه شد

فراخوان‌های صادر شده برای اغتشاش در بناب با بی اعتنایی مردم مواجه شد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + شش =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279