چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403

برگزاری بیستمین جشنواره سراسری شعر غدیر در بناب

62165868 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش اخبار بناب؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب از آغاز بیستمین مرحله جشنواره سراسری شعر غدیر در این شهرستان خبر داد.

حبیب صدقی در جلسه هماهنگی و برگزاری این جشنواره، گفت: بیستمین مرحله جشنواره سراسری شعر غدیر از ۲۶ بهمن ماه با شرکت‌کنندگانی از سراسر کشور به میزبانی این شهرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: متاسفانه در سال‌های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا جشنواره سراسری شعر غدیر بناب به صورت مجازی برگزار شد که خوشبختانه اکنون وضعیت کرونای بنابی آبی و وضعیت برای برگزاری این جشنواره مناسب است.

صدقی از ارسال بیش از ۵۰۰ اثر برای جشنواره شعر غدیر خبر داد و گفت: این تعداد اثر پس از تایید داوران وصول و از همهع مناطق کشور آثار ارسال شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط کرونا فقط امکان برگزاری آئین اختتامیه وجود دارد، افزود: حضور نفرات برتر در این جشنواره الزامی و عدم حضور به منزله‌ی انصراف است.

وی افزود: این مراسم با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و در کنار مدارک شناسایی نفرات انتخابی برتر برای شرکت در مراسم کارت تزریق واکسن نیز الزامی و اجباری خواهد بود.

وی یادآور شد: در صورت استمرار وضعیت کرونا تا زمان اختتامیه نحوه اعلام نتایج و معرفی برگزیدگان متعاقبا اعلام خواهد شد.

گفتنی است: اختتامیه و اعلام نتایج نهایی بیستمین جشنواره سراسری شعر غدیر در شب ولادت امام علی(ع) خواهد بود.

پایان خبر/ ذاکر احمدزاده

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

photo ۲۰۲۴ ۰۳ ۰۲ ۰۹ ۱۶ ۱۶ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

مسئولان پیام حضور حماسی مردم در انتخابات را دریافت کرده و مشکلات اقتصادی را رفع کنند/شهید باکری نه تنها یک فرمانده نظامی بلکه یک فرمانده اخلاق و معنویات بود

مسئولان پیام حضور حماسی مردم در انتخابات را دریافت کرده و مشکلات اقتصادی را رفع کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =