دوشنبه 3 آبان 1400

۱۳۰ نفر از فرهنگیان بناب بازنشسته می شوند

index4444444 150x150 1 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

مدیر آموزش و پرورش بناب گفت: تربیت دانش آموزان یکی از مهم ترین اهداف هر نظام و دولت است که آموزش و پرورش به عنوان اصلی ترین و بزرگ ترین نهاد دولتی این وظیفه خطیر را بر عهده دارد.

به گزارش اخبار بناب به نقل از فارس/ حسین پارسامهر در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب با بیان اینکه سال تحصیلی جدید از 3 مهرماه آغاز خواهد شد؛ افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا مهرماه کلاس ها بصورت غیرحضوری خواهد بود اما در آبان ماه به تدریج و بصورت گروهی آموزش در مدارس بصورت حضوری خواهد بود.

وی با اشاره به کمبود شدید نیروی انسانی در آموزش و پرورش بناب تصریح کرد: امسال ۱۳۰ نفر از فرهنگیان بناب بازنشسته می شوند، از این رو دولت بایستی در خصوص تأمین نیروی مورد نیاز مدارس چاره اساسی بیندیشد.

مدیر آموزش و پرورش بناب با بیان اینکه ۱۰ درصد مدارس شهرستان بناب نیاز به بازسازی دارند؛ گفت: ۲۳ پروژه عمرانی در سطح شهرستان در حال اجراست که ۸ پروژه بصورت مشارکتی و ۶ مدرسه بصورت دولتی در حال احداث هستند.

پارسامهر یکی از مشکلات آموزش غیرحضوری را مجهز نبودن بیش از دو هزار و ۵۰۰ دانش آموز بنابی به تبلت و گوشی هوشمند عنوان کرد و گفت: علیرغم اینکه در شهری هستیم که به عنوان قطب اقتصادی منطقه شناخته می شود تعدادی از دانش آموزان آن همچنان فاقد تبلت و گوشی هوشمند هستند.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات ناشی از تعطیلی آموزشگاه های آزاد خواستار عنایت و توجه مسئولان برای ادامه بازگشایی و فعالیت آموزشگاه های علمی آزاد با رعایت پروتکل های بهداشتی شد.

http://www.akhbarbonab.ir/?p=3116(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

Is Emotional Divorce Therapy How to rebuild everything - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب؛ ۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107