نیروی انتظامی مظهر اقتدار و صلابت ایران اسلامی است

لعلی فرماندار بناب:

photo 2022 08 30 11 41 28 800x533 1 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بناب با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی، فرماندار شهرستان بناب و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

رضا لعلی با بیان اینکه نظم، آرامش و امنیت کشور را مدیون نیروهای انتظامی هستیم گفت: نیروی انتظامی به عنوان بخشی از حاکمیت همواره در راستای تامین نظم و امنیت عمومی در کشور تلاش کرده و در این راستا شهدایی را تقدیم نظام و انقلاب نموده است.

وی برخورد با اشرار و برهم زنندگان نظم و امنیت را از جمله مصادیق برقراری نظم در کشور توسط نیروهای انتظامی برشمرد و گفت: این نیرو مظهر اقتدار و صلابت و تامین امنیت در کشور است.

وی با اشاره به موضوع بدحجابی در جامعه گفت: دشمن به دنبال سست کردن پایه های دینی و ایمانی در جامعه از طریق گسترش بدحجابی و بی حجابی است که لازم است در این زمینه با برخوردهای فرهنگی و منطقی به مقابله با افکار و اندیشه‌های دشمن بپردازیم و گسترش عفاف و حجاب در جامعه را جزو برنامه ‌های خود قرار دهیم.

لعلی با اشاره به قرارگیری شهرستان بناب در یک محور مواصلاتی افزود: طبیعتا تدابیر امنیتی و انتظامی در این شهرستان باید بصورت ویژه دنبال شود.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب از تعامل، همکاری و هماهنگی اعضای شورای تامین شهرستان در تامین نظم و امنیت در شهرستان بناب و همکاری سرهنگ شفقی فرمانده پیشین نیروی انتظامی شهرستان با مجموعه شورای تامین و تلاش و کوشش شبانه روزی بمنظور حفظ نظم و امنیت در شهرستان بناب قدردانی کرده و برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود.

رضا لعلی سرهنگ عبدی را از فرماندهان خوش سابقه که پیش تر سابقه حضور در شهرستان بناب را داشته و با مشکلات آشنا هستند دانست و ابراز امیدواری کرد: در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و خدمت به مردم شهرستان بناب موفق باشند.

وی همچنین ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ بابائیان فرمانده پیشین پلیس راه شهرستان بناب و سرگرد رحمت دخت رئیس پیشین پلیس راهور شهرستان بناب و از سرهنگ بنابی که توفیق بازنشستگی نائل شده بود قدردانی نمود.

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

photo 2024 02 11 13 16 30 800x533 1 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

فیلم|مردم شهرستان بناب برای چی در راهپیمایی22بهمن شرکت کرده اند؟

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ مردم شهرستان بناب همچون مردم سراسر کشور امروز به میدان آمدند تا در جشن 45 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =