مراقب باشيم ضد ارزش ها به ارزش تبديل نشوند

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین شهرستان برگزار شد.

photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۰۷ ۲۲ ۴۵ ۰۱ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ رضا لعلی درجلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با تاکید بر ضرورت حضور مدیران و روسای ادارات در جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان گفت: شورای فرهنگ عمومی یکی از مهم ترین جلسات در سطح شهرستان است که لازم است مدیران دستگاه ها شخصا در این جلسات حاضر شوند.

وی از مردم ولایتمدار شهرستان بناب که با حضور پرشور خود در روز بصیرت و سالروز شهادت شهید سلیمانی به تجدید میثاق با ولایت پرداختند قدردانی بعمل آورده و گفت: مردم بناب همواره ثابت کرده اند که پشتیبان ولایت، نظام و کشور خود بوده اند.

لعلی ضمن محکوم نمودن اهانت نشریه فرانسوی به مقام معظم رهبری و جایگاه مرجعیت گفت: دشمن ثابت کرده زمانی که از خیابان نتیجه نمی گیرد دست به اهانت به بزرگان دینی می زند، که وظیفه ما است که به دفاع از بزرگان دینی خود بپردازیم.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب با اشاره به نقش حیاتی زن در جامعه خاطر نشان کرد: زن ستون خیمه خانواده است و زمانیکه خانواده متلاشی شود جامعه متلاشی خواهد شد که امروز شاهد هستیم عده‌ای بدنبال تغییر ارزش ها در جامعه هستند.

رضا لعلی حجاب را یک ارزش برشمرد و گفت: زمانی که حجاب جایگاه خود را از دست بدهد بی حجابی به ارزش بدل خواهد شد.

وی حجاب را یک واجب دینی و شرعی دانست و گفت مساله حجاب را با انجام کار فرهنگی خصوصا در محیط های فرهنگی مثل دانشگاه ها و مدارس باید ترویج کرد.

گفتنی است: تعیین حدود و تجمیع آرامستان ها، ایجاد غسالخانه متمرکز به منظور در دست داشتن آمار دقیقی فوتی ها و رعایت نکات شرعی در تدفین اموات و حل مشکل اشتغال و بیمه غسالان، عدم استفاده از تصاویر بانوان در آرامستان ها و تشکیل کمیته های جشنواره سراسری شعر غدیر از جمله مصوبات جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب بود.

اخبار بناب/روبیکاhttps://rubika.ir/akhbarbonab
اخبار بناب/ایتا http://eitaa.com/akhbarbonab

اخبار بناب /سروش splus.ir/akhbarbonab
اخبار بناب/تلگرام @akhbare_bonab
اخبار بناب اینستاگرام
instagram.com/akhbarbonab1399

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

Untitled 3 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

آگهی کار در امور جوشکاری ساختمان شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ به چند نفر نیروی جوان بالای ۱۸ سال در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + یک =