یکشنبه 6 اسفند 1402

منویات رهبری الگوی سپاه و بسیج برای انتخاب اصلح

photo 2020 10 10 13 14 34 2 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

فرمانده سپاه بناب با تشریح دکترین رفتار سیاسی سپاه و بسیج در انتخابات و معیارهای انتخاب صحیح، گفت: اگر دنبال انتخاب فردی اصلح و شایسته نظام هستیم طبق شاخص رهبری حرکت کنیم و مطیع ولایت باشیم.

به گزارش اخبار بناب/ یحیی حیدری در نشست روشنگری پایگاه های خواهران سپاه بناب با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب همچون قطب نمایی راه مستقیم را بر ما نشان می دهند، اظهار داشت: ایشان به روشنی ملاک ها و معیارهای انتخاب افراد اصلح در انتخابات را در هر زمان برای ملت تبیین فرموده اند.

به نقل ازخبرگزاری بسیج؛ وی بر لزوم وحدت بین مردم و حرکت در مسیر ترسیمی ولی فقیه جهت رسیدن به آرمان های والای انقلاب و عبور از تمامی مشکلات پیش رو تاکید و بیان کرد: انقلاب ما مردمی ترین انقلاب های دنیاست و همه ملت سوار بر قایق عظیم انقلاب به سوی مقصدی متعالی در حرکتند و لازمه سریعتر و بی خطر رسیدن به این مقصد این است که همه با انگیزه ای تمام با شعاری واحد و اطاعت از رهبری واحد در یک مسیر مشخص شده توسط آن رهبر، پارو بزنیم.

   حیدری بر حضوری گسترده و انتخابی آگاهانه در انتخابات پیش رو تاکید کرد و یادآور شد: در چشم بیگانگان، همه ایرانیان از هر حزب و جناحی که باشند، به دیده یک دشمن نگریسته می شوند و همه تلاششان را می کنند تا مردم پای صندوق های رای حاضر نشوند یا اگر حاضر شدند به کسی رای دهند که دوستدار و مجری نقشه های پلید آن ها باشد نه دلسوز مردم.

   فرمانده سپاه بناب بر احیای پایگاه های مقاومت به عنوان محلی برای رشد، آگاهی بخشی و جهت دهی به جامعه توصیه کرد و افزود: نقش بسیج در انتخابات، آگاهی بخشی و بصیرت افزایی آحاد جامعه برای حضوری پررنگ و انتخابی صحیح خواهد بود و برای رسیدن به این منظور هرگز از کاندیدایی جانبداری نکرده و یا به تخریب هیچ یک از کاندیداها نخواهد پرداخت و به هیچ جناح یا حزبی وابسته نبوده و نخواهد شد.

http://www.akhbarbonab.ir/?p=2912(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

photo 2024 02 11 13 16 30 800x533 1 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

فیلم|مردم شهرستان بناب برای چی در راهپیمایی22بهمن شرکت کرده اند؟

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ مردم شهرستان بناب همچون مردم سراسر کشور امروز به میدان آمدند تا در جشن 45 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =