رئیس جدید ثبت احوال شهرستان بناب معرفی شد

طی مراسمی «سعید آقایی » به عنوان رئیس جدید ثبت احوال شهرستان قروه معرفی شد.

- پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ثبت احوال این شهرستان با حضور فرماندار و معاون اداره کل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان بناب ضمن قدردانی از زحمات ۳۰ ساله آقای اسماعیل نیا اظهار کرد: وی مدیری موفق و معلم اخلاق بودند که امروز به توفیق بازنشستگی نائل آمدند و امیدواریم در تمام طول زندگی خود موفق باشند.

شهریار فتحی بر ضرورت استفاده از تجارب ارزنده بازنشستگان و اخذ راهنمایی و مشاوره از آن ها تاکید کرد و گفت: بازنشستگان سرمایه ها و دخایر ارزشمند یک جامعه هستند.

وی رئیس جدید را جوانی خوشفکر و توانمند و بومی منطقه دانست که می تواند منشا خدمات ارزنده در اداره ثبت احوال شهرستان بناب باشد.

گفتنی است: در پایان این مراسم از خدمات عبدالرضا اسماعیل‌نیا که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند با اعطای لوح تقدیر قدردانی و حکم انتصاب سعید آقایی به عنوان رئیس جدید اداره ثبت احوال شهرستان بناب ابلاغ شد.

  • instagram.com/akhbarbonab1399
  • http://www.akhbarbonab.ir
  • @akhbare_bonab

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

169146299 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

راهپیمایی مردم تبریز چهارچوب استکبار جهانی را مضمحل کرد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: راهپیمایی مردم تبریز چهارچوب استکبار جهانی را مضمحل کرد به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − هفت =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275