برنامه ریزی مدیریت دانشگاه پیام نور مرکز بناب برای مسکن کارمندانی که مسکن دریافت نکردند

نماینده مجلس بناب خواستار برنامه ریزی مدیریت دانشگاه پیام نور مرکز بناب برای مسکن کارمندانی که مسکن دریافت نکردند شد.

اخباربناب/ حجت الاسلام باقری بنابی دردیدار با مسئولین دانشگاه پیام نور مرکز بناب در راستای اهداف و برنامه های آتی دانشگاه ضمن بازدید از این مرکز در جمع مسئولین دانشگاه حضوریافت و از نحوه اجرای برنامه ها و اهداف این مرکز استقبال کرد و کمبودها و نیازهای این دانشگاه را مورد بررسی قرار داده و در جریان مشکلات و چگونگی پیشرفت امور عمرانی قرار گرفت.

در این دیدار ریاست دانشگاه ضمن تشکر از حضور نماینده دردانشگاه نسبت به ارایه گزارش از وضعیت موجود و مشکلات دانشگاه و به درخواست های خود جهت پیشبرد اهداف دانشگاه  پرداخت.

 عطاءاله زرافشان درخواست افزایش رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ایجاد مزرعه صحفات خورشیدی واحداث مجتمع خدماتی رفاهی و فرهنگی در ورودی دانشگاه بودند.

در ادامه این جلسه نماینده بناب با اشاره به امکانات و پتانسیل های قوی موجود در پیام نور مرکزبناب خواستار همگرایی جمعی و کارشناسی کارکنان دانشگاه درراستای شناسایی فرصتها و بهره مندی از منابع و امکانات در اختیار دانشگاه برای رشد و پیشرفت پایدار آن شدند.

باقری بنابی افزود: قوی شدن به معنای واقعی کلمه تنها راه برون رفت از مشکلات و چالشهای دانشگاه است و برنامه ریزی و پشتکار فعال را لازمه تحقق آن دانست.

وی خواستار برنامه ریزی مدیریت دانشگاه پیام نور برای مسکن کارمندان که مسکن دریافت نکردند شد.

درادمه در خصوص پی گیری پیشنهادات رئیس محترم در خصوص تفکیک سند و اخذ مجوز مجتمع فرهنگی و تجاری جهت کسب درامد برای تودیع هزینه های جاری  دانشگاه مقرر گردید طی دوهفته آینده بعد تکمیل برنامه ها و درخواست ها، جلسه ای در مرکز  دانشگاه پیام نور کشور با اقای دکتر زمانی ریاست عالیه دانشگاه پیام نور در خصوص پیگیری و تسریع موارد فوق با تلاشهای نماینده محبوب و مردمی شهرستان صورت گیرد.

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

ای - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

رهبرانقلاب: مشکل ما با آمریکا فقط با باج دادن مدام حل می‌شود؛ غیرت ایرانی قبول می‌کند؟ / «صدای ملت» ۱۳ آبان امسال بود / بچه‌های تیم ملی چشم ملت را روشن کردند

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ صبح امروز (شنبه ۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279