ملاک عمل در بسیج کار جهادی و فی سبیل الله است

696245 716 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بناب تاکید کرد: ملاک عمل در بسیج کار جهادی و فی سبیل الله است و نظام جمهوری اسلامی به نیرو‌های جوان و جهادی احتیاج مبرم دارد و بسیج در این عرصه می‌تواند شگفتی ساز باشد.

به گزارش اخبار بناب به نقل از خبرگزاری بسیج؛ حجت الاسلام عبدالله طالبی در جلسه هم اندیشی وتوجیه و ابلاغ برنامه های بسیج، به تشریح برنامه های سال ۱۴۰۰بسیج پرداخت و افزود: در حال حاضر همه ما بر خود وظیفه می دانیم تا با رفع معایب و مشکلات اجرایی برنامه‌ها در حوزه‌ها و اقشار بسیج، بتوانیم طبق فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب جامه عمل بپوشانیم. وی در ادامه اهمیت مشارکت و حضور حداکثری  بسیج  و مردم را در انتخابات خاطر نشان کرد و افزود:  انتخابات ریاست جمهوری خرداد ماه امسال بسیار در سرنوشت کنونی کشورمان حائز اهمیت می باشد و وظیفه ماست که چهره به چهره مردم  را برای شرکت تشویق و بایدها و نبایدهای انتخاباتی و دکترین رفتار سیاسی سپاه و بسیج را سرلوحه کار خود در رویاروئی با برنامه های انتخابات قرار دهیم. حجت الاسلام طالبی در پایان به فرمایش نوروزی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی راجع به اهمیت انتخابات پرداخت و گفت: انتخابات در كشور هم از جنبه داخلي و هم از جنبه خارجي داراي اهميت است. از جنبه داخلي،انتخابات در واقع يك نوسازي در كشور است از وجهه خارجي، حضور و مشاركت مردم نشان دهنده اقتدار ملي است.

http://www.akhbarbonab.ir/2848/(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

1401070308094543026149134 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

فراخوان های صادرشده برای اغتشاش در بناب با بی اعتنایی مردم مواجه شد

فراخوان‌های صادر شده برای اغتشاش در بناب با بی اعتنایی مردم مواجه شد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − هفت =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279