چهارشنبه 9 آذر 1401

شوراها نباید به سمت سیاسی و جناحی شدن سوق پیدا کنند

فرماندار بناب گفت: افرادی که در شورا دنبال شهرت هستند، نزد مردم جایگاهی ندارند.

شوراها نباید به سمت سیاسی و جناحی شدن سوق پیدا کنند

به گزارش اخبار بناب به نقل از فارس، شهریار فتحی در نشست برگزاری انتخابات هیأت رئیسه شورای اسلامی شهرستان بناب از شوراها به عنوان نهادی مردم محور نام برد که باید در خدمت اهالی باشند.

وی افزود: شوراهای اسلامی به عنوان نهادی برخاسته از اراده مردم باید منشاء خدمات ارزشمندی باشند و اعضا در این مسیر باید از هیچ تلاشی فروگذار نباشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با بیان اینکه شوراها باید همواره به فکر تأمین مصالح مردم باشند؛ تصریح کرد: شوراها باید مراقب باشند تا به سمت سیاسی و جناحی شدن سوق پیدا نکنند و از رأی مردم باید صیانت کنند.

فتحی در ادامه با تأکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌های اقتصادی و محلی شهرستان برای ارتقای شهرستان متذکر شد: اعضای شوراها باید در سایه همدلی و خرد جمعی در راستای توسعه نقش‌آفرین باشند و تنها راز ماندگاری شوراها تکیه بر مردم است.

در ادامه این نشست با رأی اعضای حاضر محمد غلامحسین فام به عنوان رئیس شورای شهرستان، توحید ابراهیمی به عنوان نایب رئیس، بهروز احمدیان به عنوان منشی اول، محسن رضازاده به عنوان منشی دوم، بهروز احمدیان به عنوان سخنگوی شورای شهرستان همچنین خانم مریم بابازاده به عنوان نماینده شورای شهرستان بناب در شورای استان آذربایجان‌شرقی انتخاب شدند.

http://www.akhbarbonab.ir/?p=3085(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

photo ۲۰۲۲ ۱۱ ۲۷ ۱۱ ۵۰ ۱۱ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

گزارش تصویری از برگزاری مسابقه دومیدانی در روستای چپقلو+فیلم

به مناسبت هفته بسیج، پایگاه شهید محلاتی حوزه خاتم النبیاء روستای چپقلو مسابقه دومیدانی برگزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279