یکشنبه 6 اسفند 1402

دادستان جدید شهرستان بناب معرفی شد

ind - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

مراسم معارفه محمدجلیلی دادستان جدید شهرستان بناب با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستان در بناب برگزار شد.

به گزارش اخبار بناب/ فرماندار شهرستان بناب در مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان که با حضور معاون قضائی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی، برگزار شد،افزود: شهرستان بناب با جمعیتی بالغ بر ۱۵۰ هزار نفر ، بدلیل برخورداری و داشتن واحدهای تولیدی و صنعتی بالا به عنوان شهرستانی مهاجر پذیر شناخته می‌شود که این مسئله موجب ایجاد مسائل و مشکلات اجتماعی و قضایی مخصوصی شده است که حل این مسائل نیازمند انسجام بالای قضایی و تسلط و اشراف کامل بر مسائل است که خوشبختانه این امر مهم بصورت کامل در مجموعه دستگاه قضایی شهرستان وجود دارد.

شهریار فتحی گفت: علیرضا دهقان دادستان سابق بدلیل بهره مندی از فضائل اخلاقی ممتاز، توان مدیرتی بالا ، شجاعت و خیرخواهی همواره بهترین تصمیمات را اتخاذ کرده‌اند که موجب ایجاد آرامش خاطر در شهروندان و نظم و امنیت شهرستان و کمک و همراهی به شورای تامین شهرستان شده است.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای دهقان دادستان سابق، محمدجلیلی دادستان جدید را جوانی توانمند و باپشتکار دانست و گفت: تجربه نشان داده است هرگاه به جوانان اعتماد کرده ایم موفق بوده ایم که این جوان ضمن برخورداری از نشاط و شادابی جوانی، دارای تجربیات مهم در حوزه قضایی هستند که طبیعتا منشا خیر در شهرستان خواهند شد .

همچنین در این جلسه معاون قضایی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان اینکه همواره خواسته ما از قضات و کارکنان دستگاه قضایی برخورد همراه با احترام با مردم است گفت: متاسفانه تعداد پرسنل و نیروی دستگاه قضایی پایین بوده و بدلیل حجم بالای پرونده های قضائی روند رسیدگی به پرونده‌ها گاها زمانبر شده و حتی همکاران ما در دستگاه قضایی در خارج از وقت اداری برای انجام کارهای مردم در محل کار خود می‌مانند.

 احمد موقری وضعیت کنونی دادگستری شهرستان بناب را موفق دانسته و افزود: همکاری مردم در سطح شهرستان بناب با مجموعه دستگاه قضایی بسیار خوب بوده است و از همکاران خود می‌خواهیم حداکثر تلاش خود برای احقاق حقوق مردم را انجام دهند.

در این مراسم از خدمات علیرضا دهقان تقدیر و محمد جلیلی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بناب منصوب شد.
به گزارش اخبار بناب: محمد جلیلی در سوابق خود به مدت ۷ سال قاضی شعبه کیفری دادگستری بناب بوده است و همچنین علیرضا دهقان بعد از ۷ سال خدمت در پست دادستانی شهرستان بناب به دادگاه یک کیفری استان آذربایجان شرقی بخش جرایم خشن و مهم ارتقا یافت.

پایان خبر/ذاکر احمدزاده

http://www.akhbarbonab.ir/?p=3129

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

photo 2024 02 11 13 16 30 800x533 1 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

فیلم|مردم شهرستان بناب برای چی در راهپیمایی22بهمن شرکت کرده اند؟

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ مردم شهرستان بناب همچون مردم سراسر کشور امروز به میدان آمدند تا در جشن 45 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =