۸۵ درصد از ساختمان های دانشگاه آزاد اسلامی بناب بدون استفاده

774153 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی خبر داد:

۸۵ درصد ظرفیت فضای فیزیکی و ساختمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب بلااستفاده مانده است.

اخبار بناب به نقل از مهر/ حجت الاسلام محمد باقری بنابی در جلسه بررسی مشکلات شرکت‌های دانش بنیان و مراکز رشد بناب، فضای فیزیکی و ساختمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب را بزرگ‌ترین ظرفیت برای توسعه مراکز دانش بنیان برشمرد و گفت: هم اکنون ۱۵ درصد از ظرفیت ساختمانی این واحد استفاده می‌شود و می‌توان از امکانات و فضای موجود برای توسعه مراکز فناوری استفاده کرد.

وی گفت: ۸۵ درصد ظرفیت فضای فیزیکی و ساختمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب بلااستفاده مانده است.

نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان بناب ظرفیت بسیار بالایی برای ایجاد مراکز رشد دارد گفت: در بحث نوآوری محصولات کشاورزی که بناب یکی از قطب‌های آن در کشور است، از سوی شرکت‌های دانش بنیان مشکلات اساسی داریم.

وی با تأکید بر ضرورت استقرار شرکت‌های دانش بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، سفر رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین قائم مقام امور مجلس و رئیس بنیاد نخبگان استان آذربایجان شرقی به شهرستان بناب را نقطه عطفی در جهت پیشبرد و توسعه مراکز رشد و دانش بنیان در این شهرستان اعلام کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شرکت‌های دانش بنیان بناب مشکلات اساسی دارندتصریح کرد: اگر بتوانیم ۳۰ یا ۴۰ شرکت دانش بنیان را در شهرستان راه اندازی کنیم قدم‌های بزرگی برداشته شده و این امر نیاز به حمایت معاونت فناوری ریاست جمهوری دارد.

http://www.akhbarbonab.ir/1809/(لینک خبر)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

169146299 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

راهپیمایی مردم تبریز چهارچوب استکبار جهانی را مضمحل کرد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: راهپیمایی مردم تبریز چهارچوب استکبار جهانی را مضمحل کرد به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + دو =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275