امام جمعه موقت بناب: در اغتشاشات برخی جریان‌های سیاسی پادوی دشمن شدند/دشمن می‌خواهد نسخه سوریه را برای ایران بپیچد

امام جمعه موقت بناب با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر برخی جریان‌های سیاسی پادوی دشمن شدند و حتی پلیس زحمتکش را به رفتار خشونت‌آمیز متهم کردند؛ گفت: در شرایط و مقطع فعلی تنها خط صحیح خطی است که از زبان مقام معظم رهبری جاری می‌شود.

25237 1560518386696 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام ناصر اصغری در خطبه‌های آیین دشمن شکن جمعه شهرستان بناب با تقدیر و تشکر از حضور اقشار مختلف مردم ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان به‌ویژه مردم فهیم شهرستان بناب، اظهار کرد: در جریانات قبلی مجلس نمایندگان و سنای آمریکا اعلام کردند که از شکست ایران از طریق نظامی کاملاً ناامید شده‌اند، از این‌رو در تلاش هستند با اختلاف‌افکنی بین اقوام سوریه دیگری را در ایران رقم بزنند و با افزایش جنگ‌های داخلی بین اقوام به اهداف خود دست یابند.

وی گفت: دشمنان بدانند که این نظام با صلابت‌تر از قبل به مسیر خود ادامه خواهد داد.

خطیب موقت جمعه شهرستان بناب با انتقاد از عملکرد برخی روزنامه‌ها و سایت‌های خبری داخل کشور در قضایا و اغتشاشات اخیر تصریح کرد: متأسفانه در جریانات اخیر برخی روزنامه و سایت‌های  خبری عملکرد سوال برانگیز داشتند، به‌طوریکه به نوعی از  اغتشاشگران حمایت کردند.

اصغری سپس با اشاره به اینکه از دولت سیزدهم نیز انتقاداتی داریم؛ افزود: اما باید اقرار کنیم که این دولت انقلابی بوده و در انقلابی بودن و شبانه‌روز تلاش کردن این دولت شکی نداریم و معتقدیم که کشور با تمام دشمنی‌ها و تحریم‌های ظالمانه به پیشرفت‌های خوبی دست یافته است و تمام دولت‌ها در این پیشرفت نقش داشته‌اند.

این استاد حوزه با بیان اینکه در جریانات اخیر برخی جریانات سیاسی پادوی دشمن شدند و حتی پلیس زحمتکش را به رفتار خشونت‌آمیز متهم کردند؛ خاطرنشان کرد: در شرایط و مقطع فعلی تنها خط صحیح خطی است که از زبان مقام معظم رهبری جاری می‌شود و هر زبان و صدایی که غیر از صدای رهبری و خط رهبری بلند شود، قطعاً زبان و خط آمریکایی است و از خارج هدایت می‌شود.

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

1401070308094543026149134 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

فراخوان های صادرشده برای اغتشاش در بناب با بی اعتنایی مردم مواجه شد

فراخوان‌های صادر شده برای اغتشاش در بناب با بی اعتنایی مردم مواجه شد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279