دوشنبه 1 مرداد 1403

افزایش 12 درصدی تولید در مجتمع فولاد صنعت بناب

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب در نشست دوره‌ای شورای مدیران، از افزایش 12 درصدی تولید در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

89c78ab8809a4356ac192819743402ee. - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد صنعت بناب، محمد کشانی بیان کرد: با وجود موانع و مشکلات متعددی که در اوایل سال جاری پیش آمد و در ادامه در مصرف برق هم محدودیت‌هایی داشتیم، در 6 ماهه نخست سال جاری توانستیم رشد 12 درصدی تولید نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل را داشته باشیم که این میزان افزایش با ثبت رکورد تولید در خطوط ذوب و نورد از بدو تاسیس این مجتمع همراه بوده است.

وی برنامه‌ریزی مناسب و اصلاح فرایندها را عاملی موثر در بهبود شرایط عنوان کرد و افزود: برنامه‌ریزی متناسب با شرایط در دستور کار قرار گرفت و موانع و محدودیت‌های ایجاد شده مدیریت شد و فرایندهایی که اصلاح نشده بود، اصلاح شد و فرایندهایی که اجرایی نشده بود، به صورت سیستمی دنبال شد.

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب اذعان کرد: در حوزه‌های تولید، پشتیبانی تولید، مالی و منابع انسانی تغییراتی به عمل آمد و با تقویت تیم مدیریتی، برنامه‌ریزی آموزشی و توانمندسازی به سمت رشد و بهبود حرکت کردیم و اثربخشی لازم را داشتیم که نتیجه آن کاهش هزینه‌های تولید، به حداقل رسیدن توقفات، افزایش تولید و افزودن محصول جدید در سبد محصولات نوردی را در برداشت.

کشانی توسعه و نوسازی را برای این این مجموعه حیاتی دانست و تاکید کرد: بحث‌های توسعه برای این شرکت اهمیت زیادی دارد و هم به جهت افزایش توان تولید و هم به جهت نوسازی و بهینه‌سازی خطوط تولید فعلی، باید به صورت جدی دنبال شود. ضمن اینکه پروژه‌های زیر سقفی که توان ذوبی و نوردی ما را تقریبا دو برابر خواهد کرد، در حال اجراست.

شایان ذکر است که مجتمع فولاد صنعت بناب به عنوان یکی از شرکت های تابعه گروه مالی گردشگری، در حال حاضر به عنوان یکی از خوشنام‌ترین تولیدکننده مقاطع طویل فولادی کشور است که با نام شاهین بناب در بازارهای داخلی و خارجی، جایگاه ویژه‌ای داشته و محصولات آن مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

Untitled 2 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

صدای شهروند و تشکر از رئیس اداره برق شهرستان بناب

شهروندی با ارسال پیامی از خدمات اداره برق شهرستان بناب قدردانی کرد. به گزارش پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 9 =