پلمب یک واحد قصابی متخلف در بناب

Aharemroz96062200021 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش اخبار بناب؛ یک واحد قصابی متخلف به دلیل عدم رعایت بهداشت عمومی و همچنین عرضه و فروش گوشت غیر قابل مصرف انسانی به دستور دادستان عمومی انقلاب شهرستان بناب پلمب شد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس اداره دامپزشکی بناب گفت: این واحد صنفی با وجود دریافت چندین مرتبه تذکر همچنان تخلفات خود را ادامه می‌داد، که در نهایت منجر به پلمب شد.

مهدی احمدی منش عرضه و فروش گوشت غیر قابل مصرف انسانی و همچنین عدم رعایت بهداشت عمومی را دلیل پلمب این قصابی مطرح کرد و افزود: این حکم به دستور دادستانی و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان بناب اجرا شد.

وی حفظ سلامت همشهریان را از مهمترین الویت کاری این نهاد خدمات رسان دانست وگفت: قطعا هر واحد صنفی توزیع فراورد‌های دامی دیگر که با جان و سلامت مردم بازی کند با برخورد جدی اداره دامپزشکی مواجه خواهد شد.

رئیس دامپزشکی شهرستان بناب در پایان با بیان اینکه طی یک ماه اخیر بیش از یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم گوشت دامی غیر قابل مصرف انسانی در این شهرستان کشف و ضبط شده است توضیح داد: گوشت‌های غیر قابل مصرف به دستور دادستانی معدوم سازی شدند.

http://www.akhbarbonab.ir/2461/(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

169146299 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

راهپیمایی مردم تبریز چهارچوب استکبار جهانی را مضمحل کرد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: راهپیمایی مردم تبریز چهارچوب استکبار جهانی را مضمحل کرد به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − شش =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275