دوشنبه 3 آبان 1400

پلمب یک واحد قصابی متخلف در بناب

Aharemroz96062200021 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش اخبار بناب؛ یک واحد قصابی متخلف به دلیل عدم رعایت بهداشت عمومی و همچنین عرضه و فروش گوشت غیر قابل مصرف انسانی به دستور دادستان عمومی انقلاب شهرستان بناب پلمب شد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس اداره دامپزشکی بناب گفت: این واحد صنفی با وجود دریافت چندین مرتبه تذکر همچنان تخلفات خود را ادامه می‌داد، که در نهایت منجر به پلمب شد.

مهدی احمدی منش عرضه و فروش گوشت غیر قابل مصرف انسانی و همچنین عدم رعایت بهداشت عمومی را دلیل پلمب این قصابی مطرح کرد و افزود: این حکم به دستور دادستانی و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان بناب اجرا شد.

وی حفظ سلامت همشهریان را از مهمترین الویت کاری این نهاد خدمات رسان دانست وگفت: قطعا هر واحد صنفی توزیع فراورد‌های دامی دیگر که با جان و سلامت مردم بازی کند با برخورد جدی اداره دامپزشکی مواجه خواهد شد.

رئیس دامپزشکی شهرستان بناب در پایان با بیان اینکه طی یک ماه اخیر بیش از یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم گوشت دامی غیر قابل مصرف انسانی در این شهرستان کشف و ضبط شده است توضیح داد: گوشت‌های غیر قابل مصرف به دستور دادستانی معدوم سازی شدند.

http://www.akhbarbonab.ir/2461/(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

Is Emotional Divorce Therapy How to rebuild everything - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب؛ ۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + نه =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107