لزوم حمایت صنایع بناب از همگانی کردن ورزش در این شهرستان


indexمکن - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

مدیرکل ورزش و جوانان استان اذربایجان شرقی از لزوم حمایت صنایع بناب از همگانی کردن ورزش در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اخبار بناب؛ دکتر ایوب بهتاج ظهر امروز در آیین بهره برداری از زمین چمن مصنوعی روستای زاوشت شهرستان بناب با اشاره به لزوم حمایت صنایع بناب از همگانی کردن ورزش در این شهرستان خاطرنشان کرد: ورزش همگانی به معنای واقعی برگزاری همایشهای یک روزه پیاده روی و دوچرخه سواری نیست بلکه با احداث چنین زمینهای ورزشی کم هزینه در روستاها و محلات میتوان به همگانی کردن واقعی ورزش کمک کرد.

به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بناب، بهتاج افزود: زمین ورزشی زاوشت تنها با ۷۵۰میلیون تومان به اتمام رسیده و با ورود صنایع شهرستان بناب به فعالیتهای عمرانی ورزش میتوان چنین زمینهای ورزشی را در اکثر روستاها و محلات احداث کرد.

وی با اشاره بوجود مجتمع بزرگ ورزشی در این شهرستان تصریح کرد: این مجتمع ظرفیت بزرگی برای این شهرستان است که در کمتر شهری در کشور نظیر آن وجود دارد و در صورت وجود هتلی در شان این شهرستان، این مجتمع میتواند اردوهای تیم ملی و مسابقات کشوری و بین المللی را میزبانی کند.

http://www.akhbarbonab.ir/2311/(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

169146299 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

راهپیمایی مردم تبریز چهارچوب استکبار جهانی را مضمحل کرد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: راهپیمایی مردم تبریز چهارچوب استکبار جهانی را مضمحل کرد به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + یک =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275