طلاب از وقت خود به نحو احسن استفاده کنند

مدیر حوزه علمیه بناب با بیان اینکه طلاب باید از وقت و فرصت خود به خوبی استفاده کنند، گفت: زندگی علما برای همه الگو است، چرا که علمای ما حتی در زیر تانک، گلوله و تفنگ مشغول مجاهدت‌ بودند و لحظه‌ای از این امر غافل نبودند.

تصاویر/ مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب به نقل از حوزه؛ مراسم آغاز سال تحصیلی جدید حوزه علمیه بناب با حضور آیت الله عبدالمجید باقری بنابی و اساتید حوزه علمیه بناب برگزار شد.

آیت الله باقری بنابی مدیر حوزه علمیه بناب ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: در عصر حاضر که در زمان غیبت هستیم، مدیون شیخ مفیدها، علّامه طباطبایی‌ها و شهید مطهری‌ها و علم الهدی‌ها هستیم، فلذا باید در نمازها و دعاها به عنوان تکریم و تشکر به یاد این عالمان جلیل القدر باشیم، چرا که ما مدیون علماء هستیم.

وی افزود: هرچه امروز داریم مرهون علماء، شهداء و امام شهدا و آن عزیزانی است که در یخبندان‌های شدید حاج عمران و گرمای بالای ۵۰ درجه خوزستان جهاد کردند و امنیت و آرامش را امروز برای کشورمان به ارمغان آوردند، بنابراین در قبال این مجاهدت‌ها، امروز وظیفه طلاب، جهاد، تلاش، کوشش علمی، مبارزه با هوای نفس، تزکیه و تهذیب نفس است.

مدیر حوزه علمیه بناب با بیان اینکه طلاب باید از وقت و فرصت خود به خوبی استفاده کنند، گفت: زندگی علماء برای همه الگو است، چرا که علمای ما حتی در زیر تانک، گلوله و تفنگ مشغول مجاهدت‌ بودند و لحظه‌ای از این امر غافل نبودند.

وی ادامه داد: رفتار، گفتار و پوشش طلاب باید به گونه‌ای باشد که سبب ترویج اسلام و مذهب تشیع شود و مایه آبروداری شود، نه آبروریزی.

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

- پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

ماجرای علیرضا اکبری که به دار مجازات آویخته شد چیست؟

حکم علیرضا اکبری به اتهام افساد فی‌الارض و اقدام گسترده علیه امنیت داخلی و خارجی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − شش =