دوشنبه 3 آبان 1400

شرکت شکوه بناب صادرکننده ممتاز ملی

207618 2 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

شرکت شکوه بناب به عنوان صادرکننده ممتاز ملی انتخاب شد. ویژگی صادرکننده ممتاز ملی این است که 5 سال پیاپی به عنوان صادرکننده نمونه انتخاب شود.

اخبار بناب به نقل از تسنیم/ وزارت صنعت، معدن و تجارت، اسامی صادرکنندگان “ممتاز” و “نمونه” ملی را اعلام کرد که سهم آذربایجان شرقی 2 صادرکننده ممتاز و 4 صادرکننده نمونه است.

بر اساس حجم صادرات سال گذشته، گروه صنعتی تراکتورسازی ایران و شرکت شکوه بناب به عنوان صادرکننده ممتاز ملی انتخاب شدند که ویژگی صادرکننده ممتاز این است که 5 سال پیاپی به عنوان صادرکننده نمونه انتخاب شود.

همچنین شرکت مهر اصل، پتروشیمی تبریز، فولاد مهر سهند و شرکت کاوه سودا به عنوان صادرکننده نمونه ملی در سال 99 از استان آذربایجان شرقی انتخاب و معرفی شدند.

Photo 2019 12 03 112131 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش اخبار بناب: شرکت شکوه بناب فعالیت خود را از سال 1374 در شهرستان بناب با شعار کیفیت برتر و افزایش صادرات غیر نفتی در زمینه تولید و صادرات خشکبار بالاخص انواع کشمش آغاز نموده است استفاده از مجموعه عوامل تولید و تجربه غنی شرکت و استفاده از دسترنج کشاورزان و باغداران منطقه و همکاری زیاد دیگر عاملان و تامین کنندگان کشمش و استفاده از دانش و تکنولوژی روز موجب پیشرفت و شکوفایی این شرکت در رون ق اقتصادی و افزایش صادرات غیر نفتی کشور عزیزمان گردیده است.

گفتنی است: مدير عامل شرکت شکوه بناب آقاي محمدرضا طبیبی است که در حال حاضر پس از گذشت نزدیک به 25 سال فعاليت مستمر، يكي از شركتهاي معتبر و موفق صادرات خشكبار ايران است که محصولات اين شركت با نام تجاري SUN AHMAD به بيش از 50 كشور جهان صادر مي گردد.

http://www.akhbarbonab.ir/2010/( لینک خبر )

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

Is Emotional Divorce Therapy How to rebuild everything - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب؛ ۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 17 =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107