دوشنبه 3 آبان 1400

40 درصد ساخت و سازهای شهری بناب غیرمجاز است/ قلع و قمع 180 مستحدثات غیرمجاز در اراضی کشاورزی

13991017000964 Test PhotoN - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

شهردار بناب گفت: 40 درصد ساخت و سازهای شهری بناب غیرمجاز بوده و 80 درصد مشکلات موجود شهر حاصل ساخت و سازهای غیرمجاز است.

به گزارش اخبار بناب؛ جواد نظام‌پرست امروز در اولین جلسه کارگروه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان بناب با اشاره به ضرورت همکاری نهادهای خدمات رسان برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز اظهار داشت: در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز ما علناً پول را از طریق عوارض از شهروندان قانونمند دریافت و به محلاتی که غیرقانونی اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز نموده و هیچ عوارضی پرداخت نمی کنند، هزینه می کنیم تا مشکلات این محلات حل شود که آن هم با توجه به غیراصولی بودن ساخت و سازها هیچ تأثیری نداشته و هزینه را برای شهرداری مضاعف می کند!

وی افزود: در جریان سال 99 همکاران ما در شهرداری 675 مورد اخطار کتبی به افرادی که تخلف ساختمانی داشته‌اند، صادر کرده‌اند که بخش اعظم آن در ماه‌های اخیر داده شده است.

قلع و قمع 180 تخلف ساختمانی در شهرستان بناب

مدیر جهاد کشاورزی بناب نیز در این جلسه گفت: با همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی 180 تخلف ساختمانی طی سال جاری در سطح شهرستان بناب قلع و قمع شده است.

روح‌الله خیری با انتقاد از قطعه‌بندی اراضی کشاورزی در شهرستان بناب تصریح کرد: هم اکنون 14 پرونده تخلف ساختمانی در دستگاه قضایی شهرستان در حال رسیدگی است.

وی خاطرنشان کرد: در مقطعی متأسفانه برخی فشارهای سیاسی مانع برخورد با متخلفان و قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز می‌شد ولی تشکیل این کارگروه می‌تواند نقطه قوتی باشد که جا دارد از فرماندار شهرستان بخاطر تشکیل این کارگروه و پیگیری مسائل تقدیر و تشکر به عمل آید.

http://www.akhbarbonab.ir/180/(در یک برگهٔ جدید باز می‌شود)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

Is Emotional Divorce Therapy How to rebuild everything - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب؛ ۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107