پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401

درج و تکمیل مشخصات مربیان و داوران ساکن مناطق روستایی در سامانه اینترنتی

156377301 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

مربیان و داوران ساکن مناطق روستایی مشخصات خود را در سامانه ثبت سوابق ورزشی وزارت ورزش و جوانان درج و تکمیل نمایند.

اخبار بناب/ کلیه مربیان و داوران ساکن مناطق روستایی طبق اعلام اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، حداکثر تا تاریخ 30 دی 99 نسبت به درج و تکمیل مشخصات خود در سامانه اینترنتی به آدرس زیر اقدام نمایند.سامانه ثبت سوابق ورزشی وزارت ورزش و جوانان؛ http://regmobin.msy.gov.ir/

گفتنی است: ثبت اطلاعات و سوابق مربیان و داوران در این سامانه جهت شناسایی افراد به عنوان مربی و داور توسط مراجع ذی صلاح الزامی بوده و در حال حاضر امکان ثبت رایگان این اطلاعات وجود دارد.

پایگاه سرمایه انسانی ورزش کشور با هدف شناسایی سرمایه انسانی حوزه ورزش کشور به منظور ساماندهی و ایجاد بهبود در ارائه خدمات از سال 1395 در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده است و در حال توسعه می باشد. سامانه ثبت سوابق ورزشی وزارت ورزش و جوانان در راستای ایجاد سهولت و سرعت در دسترسی به ثبت اطلاعات توسط جامعه ورزش کشور راه اندازی شده است.

کلیه افراد دارای گواهی های آموزشی و احکام قهرمانی ورزشی از جمله ورزشکاران، مربیان، داوران، و کادر پزشکی ورزشی می توانند نسبت به ثبت اطلاعات عمومی و تخصصی خویش در این پایگاه اقدام نمایند و با استفاده از کد رهگیری دریافتی از سامانه نسبت به ویرایش اطلاعات خود در هر زمان اقدام کنند. شایان ذکر است پیامک فعال سازی و کد رهگیری سامانه به شماره تلفن همراه وارد شده در زمان ثبت نام ارسال خواهد گردید. لذا از صحت آن اطمینان حاصل نموده و در نگهداری از کد رهگیری دریافتی دقت لازم بعمل آورده شود.


http://www.akhbarbonab.ir/?p=1570 لینک کوتاه

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

653481b9 2623 44ce 8988 65df63336cc3 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

نریمان‌جهان به تراکتور ی شد

سامان نریمان‌جهان بازیکن تیم فوتبال نفتچی باکو پس از مذاکره با سران باشگاه تراکتور و چند سال دوری از این تیم دوباره به جمع قرمزپوشان تبریزی پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 12 =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219