چهارشنبه 3 مرداد 1403

تعامل نهادهای فرهنگی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بناب گفت: تعامل و هماهنگی نهادهای فرهنگی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت است.

photo 2022 11 04 02 23 04 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب به نقل از ایثار؛ احمد خیرخواه در دیدار فرمانده مرکز آموزشی ۰۳ شهید برخورداری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در عجب شیر گفت: بنیاد شهید طبق رسالت ذاتی خود در حوزه ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت تعامل و ارتباط مستمر با ادارات، ارگان ها و نهادها داشته و در معرفی راه و منش شهدا و ایثارگران همه تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

وی گفت: آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت روحیه استکبار ستیزی و فداکاری را در بین جوانان افزایش می دهد.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران است، افزود: در تحقق این امر مهم باید هماهنگی و تعامل بین همه مسئولان فرهنگی افزایش یابد تا این فرهنگ بین مردم جامعه و علی الخصوص جوانان اشاعه پیدا کند.

در این دیدار، فرمانده مرکز آموزشی ۰۳ شهید برخورداری نزاجا در عجب شیر هم گفت: همه مسئولان مدیون خون شهدا، ایثارگری های جانبازان و استقامت آزادگان هستند و امروز باید با افتخار به خانواده معظم ایشان خدمت ارائه دهند.

سرهنگ ستاد «مهراب محمد علیفام» افزود: مرکز آموزشی شهید برخورداری در امورات مرتبط با جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران، تمام ‌قد در خدمت ایثارگران و خانواده محترم ایشان است و در جهت رفع هر مشکلی که بتواند از دوش آن ها بردارد، تلاش خواهد کرد.

فرمانده مرکز آموزشی ۰۳ شهید برخورداری نزاجا با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه اسلامی یک امر ضروری است، گفت: باید تعامل ارتش با بنیاد به منظور تسهیل خدمت‌سانی به جامعه ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقویت شود.

وی افزود: ظرفیت‌های فرهنگی مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران مانند واحد ایثارگران و واحد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آجا برای تعامل و همکاری با بنیاد وجود دارد و می‌توان با بهره‌گیری آنها، اقدامات مطلوب و موثری را انجام داد.

در این دیدار که روسای بنیاد شهرستان های آذرشهر و عجب شیر هم حضور داشتند، مسئولان بر ضرورت تقویت ارتباطات اثربخش و روزافزون بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و ارتش تاکید و تبادل نظر کردند.


کانال اخبار بناب در پیام رسان ها

ایتا @akhbarbonab
سروش splus.ir/akhbarbonab
تلگرام @akhbare_bonab

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

photo ۲۰۲۴ ۰۷ ۱۸ ۱۳ ۳۱ ۱۳ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

عکس خبری/نمای زیبا ورودی مسجد تاریخی مهرآباد شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ عکس خبری مربوط به نمای زیبا ورودی مسجد تاریخی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 2 =