بزرگترین معروف برای مسئولان انجام صحیح مسئولیت و خدمت به مردم است

لعلی فرماندار بناب: بزرگترین معروف برای مسئولان انجام صحیح مسئولیت و خدمت به مردم است.

1024x754 2 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ رضا لعلی درجلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادارات شهرستان با بیان اینکه امر به معروف و نهی از زمان صدر اسلام وجود داشته گفت: این مساله موضوعی است که با سرشت و طبع آدمی سازگار بوده و انسان‌ها همواره از زمان آفرینش بدنبال یک زندگی اخلاقی بوده اند اما این مساله در دین اسلام چارچوبی شرعی پیدا کرده است.


وی تاکید کرد: پیامبر گرامی اسلام هدف از بعثت خود را تکمیل مکارم اخلاقی عنوان می کنند لذا امر به معروف و نهی از منکر تلاش برای عمل به باورهای اخلاقی در سطح جامعه است.

مقام عالی دولت در شهرستان بناب با بیان اینکه امروز در سطح جامعه اتفاقاتی در جریان است و گروهی از مردم انتقاداتی دارند گفت: همه باید نقدپذیر باشیم اما نقد نباید در راستای انتقام جویی باشد بلکه باید در راستای اصلاح امور باشد،

لعلی گفت: انتقام جویی به معنای این نیست که حتما فرد سلاح در دست داشته باشد، گاهی یک فرد با یک مصاحبه می تواند برای کشور و جامعه هزینه ایجاد کند.

وی تاکید کرد: ما به عنوان کارکنان نظام مسئول تامین امنیت جامعه هستیم ما با ارائه خدمات و انجام صحیح مسئولیت خود می توانیم کاری کنیم که مردم امنیت را بپذیرند و بلحاظ ذهنی احساس امنیت و آرامش کنند.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین معروف انجام وظایف و مسئولیت خود به نحو احسن است گفت: کسی که مسئولیت خود را به درستی انجام ندهد امنیت مجموعه را به خطر خواهد انداخت.

وی بزرگترین آفت یک جامعه را فاصله بین مردم و مسئولان دانست و افزود: گاها مردم مسئولان را از خود نمی دانند. وی افزود: یک مسئول و کارمند وظیفه دارد شنوای مشکلات مردم باشد و برای حل آن تلاش کند نه اینکه از جایگاهی رفیع بخواهد با مردم برخوردی نامناسب داشته باشد و مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین کند.

لعلی افزود: نظام مستقل از مردم نیست و حاکمیت عین مردم است و تمامی مسئولین بر آمده از مردم هستند اما متاسفانه عده‌ای با اینکه از نظام متنعم شده و در این نظام به جایگاهی رسیده‌اند با بد رفتاری و عدم اجرای صحیح مسئولیت خود به نظام خیانت می کنند.

وی گفت: عفاف و حجاب مساله ای است که ما باید از خود شروع کنیم و اعضای خانواده و محل مسئولیت خود را تشویق به رعایت حجاب نماییم مادامی که نتوانیم مجموعه خود را مدیریت کنیم نخواهیم توانست جامعه را مدیریت کنیم.

انتهای پیام/ ذاکر احمدزاده
کانال اخبار بناب در پیام رسان ها

ایتا @akhbarbonab
سروش splus.ir/akhbarbonab
تلگرام @akhbare_bonab

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

1401070308094543026149134 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

فراخوان های صادرشده برای اغتشاش در بناب با بی اعتنایی مردم مواجه شد

فراخوان‌های صادر شده برای اغتشاش در بناب با بی اعتنایی مردم مواجه شد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + سیزده =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279