پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401

بازگشایی باشگاههای ورزشی بناب/فعالیت های ورزشی باعث تقویت سیستم ایمنی در برابر کرونا

رئیس اداره ورزش و جوانان بناب از بازگشایی باشگاه های ورزشی این شهرستان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خبر داد.

4444444444444444 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش اخباربناب، سیدمجید یزدانی در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان با اشاره به تغییر وضعیت شهرستان به نارنجی، از آغاز بکار باشگاههای ورزشی این شهرستان خبرداد و افزود: باشگاههای ورزشی بناب بخاطر همه گیری کرونا نزدیک به یک سال با تعطیلی مواجه بودند و اخیرا پس از ابلاغ مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا با رعایت پروتکلهای بهداشتی فعالیت خود را آغاز کرده اند.

یزدانی با تاکید بر لزوم تمکین به مصوبات ستاد ملی مقابله کرونا گفت:ستاد مقابله کرونا با کارشناسی نسبت به بازگشایی باشگاههای ورزشی دستور داده است چرا که فعالیت های ورزشی باعث تقویت سیستم ایمنی و افزایش شادابی میشود.

وی با اشاره به برخی انتقادها در خصوص بازگشایی باشگاههای ورزشی افزود: در این اماکن تجمع انسانی به حداقل رسیده به طوری که اکنون ۶نفر در ۱۰۰مترمربع با رعایت پروتکل ها به تمرین میپردازند.

انتهای پیام/سردبیر،ذاکر احمدزاده

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

653481b9 2623 44ce 8988 65df63336cc3 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

نریمان‌جهان به تراکتور ی شد

سامان نریمان‌جهان بازیکن تیم فوتبال نفتچی باکو پس از مذاکره با سران باشگاه تراکتور و چند سال دوری از این تیم دوباره به جمع قرمزپوشان تبریزی پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + شش =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5219