پنج‌شنبه 4 مرداد 1403

بازدید نائب رئیس مجلس از طرح‌های عمرانی شهرستان بناب

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در بازدید از طرح‌های مهم عمرانی شهرستان بناب در جریان روند اجرایی آنها قرار گرفت و بر لزوم تامین اعتبار این طرح ها تاکید کرد.

12 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ علی نیکزاد نائب رئیس مجلس در بازدید از ورزشگاه ۱۰ هزار نفری در حال ساخت بناب از تامین اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومانی این ورزشگاه خبر داد که از محل ماده ۵۶ و اعتبارات متمرکز سازمان مجری وزارت راه و شهرسازی تامین خواهد شد.

او ابراز امیدواری کرد با تخصیص این اعتبار، تا خرداد ماه سال آینده شاهد تکمیل این طرح باشیم.

 نیکزاد در بازدید از شهرک صنعتی بناب گفت: این شهرک تکمیل ظرفیت شده و مساحت ۷۰ تا ۲۰۰ هکتاری نیز به آن الحاق شده و تلاش بر این است با تکمیل زیرساخت‌های لازم نظیر جدول گذاری، آسفالت‌ریزی، تامین آب، برق، گاز و تصفیه خانه شهرک به زودی پذیرای حضور صنعتگران و فعالان بخش خصوصی شود.

 وی تاکید کرد: هزینه‌های تکمیل این طرح از محل منابع شرکت شهرک‌های صنعتی تامین می‌شود و ۲۰ میلیارد تومان نیز از منابع استانی مساعدت خواهد شد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص کنارگذر شرقی شهر بناب نیز با اشاره به اینکه این کمربندی متشکل از ۲ قطعه ۱۰ کیلومتری است، افزود: بخشی از اعتبار لازم قطعه اول کسب شده و بخشی دیگر هم توسط شرکت ساخت وزارت راه و شهرسازی تامین اعتبار خواهد شد و انتظار می‌رود مساحت هشت کیلومتری از قطعه اول کمربندی شرقی تا خرداد ماه سال ۱۴۰۲ به اتمام برسد.  

 وی ادامه داد: برای ساخت قطعه دوم این طرح نیز طی تجدید نظر صورت گرفته در خصوص مکان آن، مقرر شد از منابع زمین‌های ملی به این منظور استفاده شود.

نیکزاد همچنین از طرح‌های بیمارستان، نیروگاه سیکل حرارتی سهند و درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی و مسکن مهر بناب نیز بازدید و بر پیگیری لازم برای تخصیص اعتبارات ملی به این طرح‌ها تاکید کرد.

منبع/ خبرگزاری دانشجو

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

photo ۲۰۲۴ ۰۷ ۱۸ ۱۳ ۳۱ ۱۳ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

عکس خبری/نمای زیبا ورودی مسجد تاریخی مهرآباد شهرستان بناب

به گزارش پایگاه خبری اخبار بناب؛ عکس خبری مربوط به نمای زیبا ورودی مسجد تاریخی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =