سه‌شنبه 14 آذر 1402

افزایش 35 درصدی تولید و صادرات در مجتمع فولاد ظفر بناب

25528 1584545655205دووئ - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

مدیرعامل مجتمع فولاد ظفر بناب از افزایش 35 درصدی تولید و صادرات در مجتمع فولادی خبر داد.


اخبار بناب/ حیدر علی مردم خواه افزود: مجموع تولید مقاطع نوردی در 9 ماهه اول سال 1399 به میزان 335 هزار تن بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد هفت درصدی تولید و 28 درصدی صادرات را نشان میدهد.


وی با اشاره به موفقیت های اخیر کسب شده مجتمع فولاد ظفر بناب به عنوان واحد نمونه استاندارد دربین کارخانجات فولادی درکشور و واحد نمونه سلامت محور وهمچنین اقدامات انجام شده در سال “جهش تولید “افزود: ثبت رکوردهای جدید در دو خط نورد میلگرد این مجتمع با تولید 286 هزار تن انواع میلگرد و یک خط تولید انواع پروفیل، 49 هزار تن در مجموع به میزان 335 هزار تن که در مقایسه با سنوات قبلی بی سابقه است.

وی گفت: بر اساس اهداف کلان وبرنامه ریزی های صورت گرفته مجتمع سیر صعودی تولید ادامه دارد و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)سال “جهش تولید” نام گذاری شده است با همت و تلاش و کار تیمی فولاد مردان مجتمع فولاد ظفر بناب جهش تولید به معنای واقعی محقق شده است.


مردم خواه در خصوص توسعه بازارهای صادراتی مجتمع افزود: بر اساس قراداد های منعقد شده و برنامه ریزی های انجام شده، رشد 28 درصدی صادرات نسبت به دوره مشابه سال قبل در مجموع 77 هزارتن می باشد که از ابتدای سال 1399 مجتمع فولاد ظفر بناب به همت کارکنان فولاد مرد خود صادرات قابل توجهی داشته که این میزان تا پایان سال 140 هزار تن پیش بینی میشود.


مدیرعامل مجتمع فولاد ظفر بناب افزود: همچنین قراردادهای بسیار خوبی در جهت صادرات محصولات فولادی این مجتمع با کشور های آسیایی و اروپائی منعقد شده، از این رو توجه ویژه به امر صادرات و حمایت بیشتر دولت در امر تسهیل صادرات درجهت تحقق اهداف یکی از پیش شرطهای صادرات است.


مردم خواه گفت: تاپایان سال با راه اندازی پروژه ( فاز4) ذوب این مجتمع، درآینده نزدیک مجتمع فولاد ظفر به عنوان واحد تولیدی یک میلیون تن درسال با اشتغال زایی مستقیم هزارو 100 نفر یکی از واحدهای فولادی کاملا خصوصی توانمند در منطقه خواهد بود.

به گزارش اخبار بناب: تلاش و کوشش و همت مجموعه مجتمع فولاد ظفر بناب در سال جاری که حاصل آن افزایش تولید و ثبت رکوردهای نوردی و سرآمدی در تولید مقاطع در شمالغرب کشور است حضور در عرصه بین الملل و مقبولیت و استقبال مشتریان چندین کشور خوشنامی بِرند فولاد ظفر بناب را در داخل و خارج از کشور بیش از پیش نمایان می کند.

http://www.akhbarbonab.ir/35/(لینک خبر)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

14020902000473 Test PhotoN - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

رژیم صهیونیستی چون نتوانست مقاومت را زمین‌گیر کند کودک‌کشی کرد

رئیس‌جمهور، گفت: رژیم صهیونیستی نتوانسته به اهدافش برسد؛‌ آن‌ها می‌خواستند مقاومت را زمین‌گیر کنند که نتوانستند، پس رو به کودک‌کشی و تخریب خانه‌ها آوردند که اوج استیصال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 1 =