یکشنبه 2 آبان 1400

استخدام دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

Untitled120000000 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

معاونت اداری و مالی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان از استخدام 16 نفر در این دانشگاه خبر داد.

 اخبار بناب/ دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در نظر دارد تعداد 16 نفرغیرهیات علمی از افراد واجد شرایط از طریق آزمون کتبی عمومی، سوابق تحصیلی و مصاحبه تخصصی طی مراحل گزینش به صورت قرارداد کار معین بکارگیری نماید.

متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از سایر شرایط و نحوه ثبت نام به سایت http://job.azaruniv.ac.ir مراجعه نمایند.

فراخوان دعوت به همکاری بصورت قراردادی (قرارداد کار معین) دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در راستای تامین نیروی انسانی غیر هیات علمی مورد نیاز خود، از دارندگان شرايط عمومی و اختصاصی ذيل از طريق آزمون کتبی عمومی، سوابق تحصیلی و مصاحبه تخصصی، افراد حائز شرایط را پس از طی مراحل گزینش، دعوت به همکاری  خواهد نمود. بدیهی است شروع بکار افراد منتخب مشروط به اخذ شناسه از سازمان اموراداری و استخدامی کشور می باشد.

** گزینش نهایی بر اساس نمره ی کل حاصل از 40 درصد نمره ی آزمون ، 10 درصد سوابق تحصیلی و 50 درصد مصاحبه خواهد بود.

از متقاضیان واجد شرایط شرکت در این فراخوان درخواست می شود پس از مطالعه دقیق مطالب زیر نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام نمایید.

به اطلاع تمامی متقاضیان بکارگیری نیروی انسانی غیر هیات علمی (قراداد کارمعین) می رساند که سامانه فراخوان ثبت نام ازمورخه 1399/10/09(از تاریخ انتشار در روزنامه) لغایت ساعت 24 مورخه 1399/10/15 فعال خواهد بود. لذا از تمامی متقاضیان درخواست می گردد تا پایان وقت تعیین شده ثبت نام خود را نهایی نمایند. قابل ذکر است که زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از سایر شرایط و نحوه ثبت نام به سایت http://job.azaruniv.ac.ir مراجعه نمایند.

http://www.akhbarbonab.ir/1719/(لینک خبر)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

164606745 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

آتش‌سوزی سردخانه میوه در مراغه ۴۰ میلیارد تومان خسارت برجای گذاشت

سرپرست سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی مراغه گفت: بر اثر آتش‌سوزی سردخانه میوه در مراغه، ۴۰ میلیارد تومان خسارت به این واحد وارد آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107