دوشنبه 3 آبان 1400

آمریکا در سراشیبی افول قرار گرفته است

امام جمعه بناب گفت: امروز آمریکا در سراشیبی افول قرار گرفته است و آمریکای پوشالی در شرف اضمحلال و نابودی است.

آمریکا در سراشیبی افول قرار گرفته است

اخبار بناب به نقل از فارس/ حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی در خطبه های آیین عبادی، سیاسی جمعه شهرستان بناب با عرض تسلیت ایام رحلت آیت الله محمدتقی مصباح یزدی و چهلمین روز شهادت دکتر محسن فخری زاده و سالگرد شهادت سردار دل ها شهید قاسم سلیمانی به ساحت امام عصر(عج) اظهار داشت: یک سال است شهادت سردار سلیمانی همه ما را غرق در ماتم و عزا کرده است؛ سرداری که تمام انسان های لایق بر روی زمین در فراق این سردار گریان و نالان هستند.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی در 40 سال گذشته بخاطر جهاد با نفس، مردم داری، سادگی و ساده زیستی در قلب ها جا گرفته بود؛ اذعان کرد: سردار سلیمانی 40 سال عمر خود را در راه مباره با مستکبران و ستمگران عالم صرف کرد.

خطیب جمعه شهرستان بناب افزود: تمام وجوه زندگی سردار سلیمانی باید سرمشق و الگو برای تمامی مسئولان بویژه کارگزاران نظام باشد و آنها همواره باید در این مسیر حرکت کنند و مردم داری، زهد و تقوا را از این شهید وارسته یاد بگیرند.

حجت الاسلام باقری بنابی همچنین با تأکید بر اینکه سردار سلیمانی فرماندهی شجاع، متفکری برجسته و طراحی عمیق برای انجام عملیات های سرنوشت ساز بود؛ گفت: شهید سلیمانی عاشق اهل بیت عصمت و طهارت(ع) بود.

وی اذعان کرد: سردار سلیمانی تنها سرباز اسلام، قرآن و ولایت بود و هرگز رفتار و گفتاری برخلاف نظر رهبری از ایشان دیده نشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب تصریح کرد: این سردار بزرگ اسلام همیشه لرزه بر اندام مستکبران می انداخت و حقیقتاً مبارزی سرسخت مقابل مستکبرین و مدافع مظلومین و محرومین بود و با رشادت و فداکاری این سرباز ولایت تمام توطئه ها و هزینه های میلیارد دلاری آمریکایی ها را که در منطقه صرف نموده بودند، نقش بر آب کرد و چقدر باید عظمت این عبد صالح برای تمامی ما درس موعظه و عبرت باشد.

حجت الاسلام باقری بنابی در ادامه خطبه های نماز جمعه بناب با اشاره به حوادث و اتفاقات اخیر در آمریکا گفت: به برکت خون های پاک ریخته شده شهدا و خون های شهیدان قاسم سلیمانی و یاران وی و نیز شهید محسن فخری زاده خداوند کاخ سفید را ذلیل کرد و امروز آمریکا در سراشیبی افول قرار گرفته است و آمریکای پوشالی در شرف اضمحلال و نابودی است.

وی تصریح کرد: امروز به برکت خون شهید سلیمانی هیچ نقطه امنی برای آمریکایی ها در منطقه باقی نمانده است و آمریکایی ها دنبال فرار از منطقه هستند و فیض چنین شهادتی یک موهبت خداوندی است که در سایه اخلاق و خودسازی به حدی می رسد که برای آن کارت ویژه صادر شود.

امام جمعه بناب در پایان خطبه ها سالروز قیام مردم قم را گرامی داشت و برای شهدای قیام خونین مردم قم درود و صلوات فرستاد.

http://www.akhbarbonab.ir/1931/( لینک خبر)

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

Is Emotional Divorce Therapy How to rebuild everything - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بناب؛ ۲۵ درصد ازدواج ها در بناب منجر به طلاق می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + دو =


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/akhbarbo/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107