دوشنبه 1 مرداد 1403

آرزوی ۲۰ ساله اهالی شهرستان تحقق می یابد

13991105000169 Test PhotoN - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

نماینده مردم بناب خبر داد: با اجرای پروژه کنارگذر شرقی بناب آرزوی ۲۰ ساله اهالی منطقه تحقق می یابد

به گزارش اخبار بناب به نقل از ایرنا/ نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی در آئین کلنگ زنی قطعه اول پروژه کنارگذر شرقی بناب با بیان اینکه با اجرای پروژه کنارگذر شرقی بناب آرزوی ۲۰ ساله اهالی منطقه تحقق می یابد؛ گفت: مهم ترین بحث در پروژه کنارگذر شرقی بناب بحث تملک اراضی است و از این رو از عموم مردم و مسئولین شهرستان انتظار می رود در اجرای سریع این پروژه تعامل و همراهی داشته باشند.

حجت الاسلام محمد باقری بنابی اظهار کرد: اگر می خواهیم پروژه کنارگذر شرقی بناب نیز به پروژه پل میدان معلم شهرستان تبدیل نشده و زمان بر نباشد، باید مردم عزیز مسئولین را در اجرای این پروژه همراهی کنند تا در بحث تملک اراضی با مشکل مواجه نشویم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به اهمیت حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی پشتوانه نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.

باقری بنابی با بیان اینکه گلایه هایی در حوزه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی داریم ولی در بحث حضور در پای صندوق های رأی تعارف نداریم؛ افزود: هر رأیی که به صندوق ریخته می شود عین موشکی است که در قلب دشمنان فرود می آید.

وی تأکید کرد: از این رو حضور پرشکوه در انتخابات و هر رأی می تواند به عنوان تیری به قلب دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی باشد.

فرماندار بناب نیز در آیین کلنگ زنی قطعه اول پروژه کنارگذر شرقی بناب گفت: مردم شریف شهرستان انتظار دارند که اجرای این پروژه مانند پروژه پل روگذر میدان معلم بناب(پل سرداران شهید بناب) به درازا نکشد.

شهریار فتحی با اشاره به موقعیت استراتژیک شهرستان خاطرنشان کرد: اجرای کمربندی کنارگذر شرقی بناب برای توسعه و پیشرفت شهرستان نیز کمک خواهد کرد.

شهرستان ۱۵۰ هزار نفری بناب واقع در ۱۱۰ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی و در جنوب این استان به علت واقع شدن در مسیر ارتباطی چند استان غربی کشور یکی از شاه راه های ارتباط زمینی منطقه محسوب می شود.

واقع شدن کنارگذر فعلی در داخل محدوده شهر علاوه بر ایجاد ترافیک های سنگین، آلودگی های صوتی و زیست محیطی، افزایش مصرف سوخت و از دست رفتن زمان، باعث تصادفات شدید فوتی و جرحی با عابران و شهروندان می شود که این مشکلات و معضلات اجرای کنارگذر جدید در این شهرستان را بیش از پیش مهم و حیاتی جلوه می دهد.

http://www.akhbarbonab.ir/?p=3006

درباره‌ی سردبیر

سردبیر پایگاه خبری «اخبار بناب»

همچنین ببینید

Untitled 2 - پایگاه خبری اخبار بناب شهرستان بناب

صدای شهروند و تشکر از رئیس اداره برق شهرستان بناب

شهروندی با ارسال پیامی از خدمات اداره برق شهرستان بناب قدردانی کرد. به گزارش پایگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =